Nasze książki
O Wydawnictwie

Api papi blite blau, a kto tego nie wypowie ten nie będzie grał!

W naszej grze stawką jest uśmiech i radość dziecka!

 

Wydawnictwo Api Papi tworzą Papiki, istoty które kochają książki i zabawę, a już najbardziej to zabawę z książkami!

Ktoś kiedyś im powiedział: “Rób to co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia” i wzięli to sobie głęboko do serca! Niedawno, całkiem niedawno temu, podjęli  decyzję o założeniu Wydawnictwa, które za najważniejszą misję obrało sobie wydawanie tylko takich pozycji, które naprawdę skradną ich serca.

 Na co dzień niepozorni. Biegający rano do pracy, prowadzący dzieci do żłobka, robiący zakupy, ogarniający miliony codziennych spraw. Jednak… kiedy ogarną już codzienny chaos, zmieniają się w Papika –i  w zgodzie ze sobą i naturą tworzą piękne i pomysłowe książki, którymi dzielą się z Wami. 

 

Po całym świecie szukają pomysłów na książki, które pobudzają ciekawość, rozwijają wyobraźnię, próbują odpowiedzieć na dziecięce pytania (a dlaczego…?), wzbogacają wiedzę o świecie, pozytywnie wpływają na rozwój już od najmłodszych lat, i – przede wszystkim – sprawiają ogromną radość!

Znajdziecie tutaj książki niebanalne, angażujące, które wciągają dziecko oraz rodzica do wspólnej zabawy, budując więź pomiędzy rodzicem a dzieckiem. Zależy nam, aby książki kojarzyły się dzieciom pozytywnie, a obcowanie z nimi było najlepszą formą zabawy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony